reklama@azetmedia.cz
Úterý, 16 července, 2024
Rady a tipy

Firemní dárky i reklamní předměty snadno a rychle

foto
Zdroj: Pressmaster / Shutterstock.com

Blíží se doba Vánoc a s nimi i čas kupování vánočních dárků. V uplynulých letech se stalo již téměř samozřejmostí, že dárky dostáváme nejen od své rodiny a přátel, ale také od svého zaměstnavatele. Pokud i vy máte firmu a každý rok se trápíte otázkou, čím byste své zaměstnance mohli potěšit, máme pro vás zajímavý tip. Navíc tuto věc případně využijete nejen k výrobě originálních vánočních dárků pro vaše zaměstnance, ale oceníte jí například i při výrobě nejrůznějších reklamních předmětů pro vaši firmu.

Hrnky, pouzdra, přívěsky, puzzle i rámečky

Pokud jde o firemní vánoční dárky i reklamní předměty, které můžete věnovat svým zákazníkům či potenciálním klientům a partnerům, většina lidí dává přednost praktických předmětům, které mohou využít v běžném životě. Příkladem jsou tak například nejrůznějších kryty a pouzdra na mobilní telefony či tablety, hrnky a talířky s firemním potiskem, psací potřeby či přívěsky. Jejich výrobu společnosti často zadávají odborným firmám, mnohem levnějším řešením je ale vyrobit si je sami prostřednictvím speciálního přístroje. Pokud tedy o výrobě podobných předmětů uvažujete, kupte si 3D termolis na potisk a dárky i reklamní předměty různého charakteru si můžete snadno vyrobit sami kdykoli budete potřebovat. Přístroj tiskne tak zvanou sublimační metodou, která je vhodná i pro předměty atypických tvarů, vyrobené z nejrůznějších materiálů.

Vlastní plakáty i billboardy snadno a rychle

To, že je každá firma dnes vybavena alespoň jednou tiskárnou, je samozřejmostí. Pokud ale chcete tisknout opravdu kvalitně, například nejrůznější firemní plakáty či reklamy, vyplatí se investice do plotru neboli zařízení, které umožňuje kvalitní tisk na velké formáty, a to v dnešní době nejen na papír, ale také na dřevo či textil. K tomu, abyste si tyto tištené výrobky mohli nařezat podle vašich představ, je vhodný přesný řezací plotr s kvalitními noži. Jde vlastně o klasický tiskový plotr kombinovaný s tak zvanou řezačkou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Top Reviews

Video Widget

gallery