reklama@azetmedia.cz
Úterý, 16 července, 2024
BydleníRady a tipy

Moderní koupelna v tmavých odstínech může vypadat luxusně i tajemně

koupelna

Toužíte experimentovat a zcela proměnit vzhled své koupelny? Vsaďte na barvu, která je v koupelnách stále nevšední – černou, a propadněte jejímu kouzlu. S těmi správnými doplňky totiž právě černá barva vytvoří z koupelny honosný interiér, ve kterém se budete cítit příjemně.

Tajemná, luxusní i elegantní černá koupelna

Černá barva při zařizování koupelny již dávno není tabu, nýbrž velmi žádanou variantou. Dokáže totiž koupelnu snadno proměnit v tajemné, luxusní i elegantní místo. Nebojte se experimentování a přítomnost černé vany zkombinujte s dřevěným obložením nebo vsaďte na klasické bíločerné duo.

Černá nemusí působit ponurým dojmem

O tom, že černá barva neznamená automaticky smutek, vás přesvědčí například vana Deante Hiacynt. Tato vana v černém provedení totiž v kombinaci s velkoformátovými dlaždicemi na zdech, podsvícenými koupelnovými skříňkami a lesklými povrchy vypadá jako koupelna v pětihvězdičkovém hotelu.

koupelna

Nezapomeňte na dostatek světla a lesklých povrchů

Čímž se vlastně dostáváme i k tomu, že v černé koupelně musí mít své čestné místo lesklé povrchy. Proč? Černá barva totiž pohlcuje světlo. Proto je nutné tuto vlastnost vzít v úvahu a správně s ní pracovat, a to právě s pomocí lesklých povrchů a dostatku světla. Od lesklých povrchů se totiž bude světlo lépe odrážet a tmavá koupelna bude působit elegantním dojmem a interiér nebude působit stísněně.

 

Vyzkoušejte něco nového, jiného a netradičního. Inspirujte se v katalozích o bydlení a nechte ve své koupelně zazářit černou barvu. Pokud to s jejím množstvím nepřeženete, zkombinujete ji se světlým dřevem a světlými barvami a nezapomenete na dostatek světla a lesklých povrchů, vytvoříte luxusní koupelnu, kterou nebudete chtít opouštět. Jdete do toho?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Top Reviews

Video Widget

gallery