reklama@azetmedia.cz
Neděle, 16 června, 2024
Styl

Oblečení s potiskem je mezi mladými v kurzu. Co opravdu letí?

trička s potiskem

Jistě nám dáte za pravdu, že vtipných okamžiků v životě není nikdy dost. A s vtipem můžete vzít také své oblečení. Platí to zejména o teenagerech, kteří zkrátka rádi provokují právě oblečením a jsou rádi středem pozornosti. Nu ale, proč jim to nedopřát? Mládí si musí užívat, dokud to jde! Klasické potisky už jsou nuda, proto při koupi oblečení pro vašeho kluka či holku určitě vsaďte na vtip.

Trika jsou prostě klasika

Doporučujeme kupovat ale takové oblečení, kde je nátisk proveden opravdu kvalitně, aby dlouho vydržel a rychle se nesepral. Zpravidla je k tomu využíváno kvalitního sítotisku. Přesto je vhodné takové kousky prát spíše naruby, čímž jejich životnost ještě prodloužíte. Naprostou klasikou jsou samozřejmě vtipná pánská trička, se kterými bude váš teenager ve škole za hvězdu. Vhodné jsou třeba jako netradiční dárek k narozeninám a uvidíte, že s ním zabodujete. K dispozici jsou samozřejmě trika i pro holky. Vybírejte ale:

  • Originální vtipné motivy
  • Dle stylu vaší ratolesti

Právě originalita je to, na co si mnohdy mladí potrpí, takže buďte při volbě vtipného potisku kreativní. Je dobré vybírat také dle toho, jaký ten váš človíček vlastně je. Jistě dobře znáte jeho povahu, a tak dokážete odhadnout, co by se mu mohlo na triku líbit a co by naopak nepřijal.

Mikiny pro milovníky stylu

Hodně mladých nosí samozřejmě také mikiny s kapucí. Pro mnohé je to maximální styl. A také v tomto případě můžete zvolit opravdu veselé kousky. Hřejivé pánské mikiny se tak mohou doslova usmívat na celé kolo. Vybírat lze samozřejmě z moha zajímavých motivů. Ty nejnápaditější jsou třeba potištěny dokonalými dvojsmysly, které musejí pobavit naprosto každého. Proto nepřekvapí, že tyto práce jsou od českých a slovenských grafiků, kteří v našem tvárném jazyce dokázali vykouzlit opravdové humorné skvosty.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Top Reviews

Video Widget

gallery