reklama@azetmedia.cz
Neděle, 16 června, 2024
Inspirace

Bojíte se letního slunce? Nepouštějte ho do interiéru

žaluzie
Zdroj: yampi / Shutterstock.com

Pokud se chystáme k vodě, jistě chceme, aby slunce svítilo celý den. Pokud ale musíme být zavřeni doma nebo v kanceláři, tak se nám sluneční dny moc nehodí. To proto, že sluneční paprsky následně pronikají do interiéru, což přináší řadu negativ. Hlavně sluneční světlo:

  • Výrazně oslňuje
  • Ohřívá interiér

A jelikož nás nyní čeká několik slunečních měsíců, je na místě začít přemýšlet nad tím, jak tento každoroční problém vyřešit. Ukážeme vám, že je to až překvapivě jednoduché. Stačí jenom pár věcí.

Populární žaluzie

Podíváme se na prvního pomocníka, kterým jsou populární žaluzie. Ty zná téměř každý a řada lidí je v oknech samozřejmě má. Ty klasické však na mysli nemáme. Tím řešením, které může přijít vhod, jsou komfortní vertikální žaluzie. Tedy obnova těch klasických, které však nejsou v horizontální, ale jsou ve vertikální poloze. I tady je kladem jak možnost bohatého výběru, tak i jistota snadného použití. Kdykoliv začnou sluneční paprsky dopadat na oblast okna, je možné je nejenom kompletně zatáhnout, ale je možné také upravit náklon tak, aby došlo k tomu, že se slunce zastaví tam, kde má. Stačí pár pohybů a problém se sluncem je vyřešen.

Zajímavé rolety

Jdeme na druhou možnost, která se nejenom na léto zajímavě hodí. A je jedno, zda u vás v kanceláři, nebo u vás doma. Jsou to oblíbené venkovní rolety. Jak už napovídá název, instalují se z vnější části oken. Samozřejmě není problém s instalací i na existující okna. I u rolet jsou výhody zřejmé. Díky nim můžete taktéž zamezit oslňování, ale i průniku světla k vám do interiéru. Oproti žaluziím mají dokonce jednu výhodu. Slunce není zastaveno až u vás v interiéru, tedy za okny, ale přímo před oknem. Díky tomu zajistíte, že se nedostane ani k vám do interiéru. Použití je i tady velmi snadné a tak není divu, že jde taktéž o řešení, se kterým se lze setkávat stále častěji.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Top Reviews

Video Widget

gallery