reklama@azetmedia.cz
Neděle, 16 června, 2024
Styl

Seznamování není věda! Musíte ale vědět, jak na to

seznamování

Mnoho lidí si dělá ze seznamování mnohem větší vědu, než to ve skutečnosti je. Ona to totiž není věda vůbec žádná. Seznamovací problémy ovšem bohužel trápí kde koho, a tak je dnes stále více lidí také single. Je potřeba si uvědomit, že seznamování je především hra a vy se u toho máte bavit. Není to povinnost a nemá smysl se do toho tlačit. Ty nejlepší věci v životě jsou často dílem náhody, ale ta sama o sobě nevznikne. Musíte vědět co chcete a musíte tomu jít trochu naproti.

Buďte přirození, ujasněte si priority

Nebudete-li zkrátka aktivní, neseznámíte se. Seznamujte se však nenuceně. Znamená to především věnovat se aktivitám, které vás opravdu baví a kde potkáváte lidi, se kterými můžete najít společnou řeč. To je zaručený recept, jak se dobře seznámit. Zejména je důležité chovat se naprosto přirozeně. Je dobré si také ujasnit, zda hledáte:

  • Vážný vztah
  • Flirt

Často je to tak, že se z nevinného flirtu vyvine ta vážná láska, ale je potřeba, aby to tak cítili oba zúčastnění, jinak by z toho mohlo být velké nedorozumění. Proto flirtujte, ale snažte se neranit city toho druhého. Špatně už skončilo mnoho v počátcích nevinných letních lásek, přitom stačilo už na začátku zjistit, co od toho každá strana očekává.

Stále se nedaří?

Věnujete se svým zálibám, chodíte mezi lidi a jdete tomu naproti, ale zkrátka stále nic. Tato situace samozřejmě může nastat a nemálo z nás ji zažilo. Proto se nebojte, že jste v tom sami. V takovém případě je potřeba přehodnotit dosavadní strategii, zda se skutečně seznamujete tam, kde to má smysl. Mnoho lidí považuje za dobré místo k seznámení třeba diskotéku, ale obvykle to tak vůbec není. Kromě toho, že si v hlučném prostředí příliš nepopovídáte, je to spíše lovné teritorium pro velké hráče, kteří v tom umějí chodit. A také je to spíše prostředí, kde pravděpodobněji než vztah, najdete známost na jednu noc.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Top Reviews

Video Widget

gallery