reklama@azetmedia.cz
Úterý, 16 července, 2024
Interiér

Dejte sbohem keramickým obkladům. Využijte moderní obkladové desky nebo panely

stěny
Zdroj: Ateam / Shutterstock.com

Stavba nebo rekonstrukce znamená řešit spoustu situací nebo prostor. V mnoha případech řešíme také obklady. Chceme, aby vše dobře vypadalo, ale zároveň aby to nestálo mnoho peněz a úsilí. Obklady většinou využíváme v kuchyni nebo třeba v koupelně, ale samozřejmě také na jiných místech v domě nebo bytě. Klasicky se řeší obklady keramickými obklady, které však mají určité neduhy. Proto se na trhu objevují nové moderní systémy, které je dokáží velmi dobře nahradit a zároveň nabídnou něco navíc.

Efektivní obklady s obkladovými deskami

Jedním z takových systémů jsou obkladové desky. Ty se stávají stále populárnější volbou, a to v nejrůznějších prostorách interiéru. Dokáží totiž zaujmout už svým designem, ale mají také mnoho užitečných praktických vlastností. Místo keramických obkladů se tak můžete rozhodnout využít právě odolnější obkladové desky, které dobře odolávají poškození z důvodu toho, že nejsou tak křehké jako keramika. Zároveň tlumí hluk, který se přenáší zdí. Kromě toho jsou samozřejmě voděodolné a můžete je bez obav využít také v kuchyni, protože jsou bezpečné pro styk s potravinami. Díky obkladovým deskám lze snadno vystavět:

  • Příčky
  • Předsazené stěny

To vše je podpořeno velmi jednoduchou montáží, kdy například oproti keramickým obkladům odpadá zdlouhavé spárování, jelikož se zde využívá perodrážka. Můžete s nimi dokonce nahradit sádrokarton a zde vám také ušetří spoustu práce a nepořádku, protože se nemusí tmelit ani brousit. Kdykoliv je také můžete rozebrat a znovu použít na jiném místě, což je další z mnoha výhod, která umožní efektivní recyklaci materiálu a úsporu financí. Asi není potřeba připomínat, že s klasickými keramickými obklady nikdy nemáte šanci něco takového realizovat.

Další možnosti nabízí obkladové panely

Jednoduchou montáž a také jednoduchou údržbu jsou schopny zajistit také obkladové panely. Instalovat obkladové panely je jednoduché zejména proto, že se jedná o větší segmenty. Díky tomu je celá práce rychlejší. Můžete si vybírat z atraktivních dekorů, které budou v interiéru působit luxusně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Top Reviews

Video Widget

gallery